Mazda Mazda6


Mazda 6 to ambitny projekt należący do klasy średniej i produkowany od 2002 roku. Już od pierwszej generacji auto przyciągało swoim designem - prostym i jednocześnie eleganckim. Projektanci wygładzali linie nadwozia pojazdu, stopniowo realizując swoje wizje aż do czasów obecnych, gdzie model idealnie odwzorowuje stylistykę KODO. Aby jak najlepiej ją dopracować, auto przeszło aż dwa liftingi.

Płyta podłogowa pojazdu została stworzona we wspołpracy z Fordem, a sama Mazda 6 dzieli z amerykańskimi samochodami kilka różnych rozwiązań. O przynależności modelu do swojej kategorii przemawia wygoda w podróżowaniu przejawiająca się w przestronnym wnętrzu oraz dobrym wyciszeniu dźwięków. Istnieje wiele wersji wyposażeniowych modelu różniących się dodatkami oraz przede wszystkim jednostkami napędowymi.

Wszystkie z nich stawiają na ergonomię i ekologiczność połączoną z dobrymi osiągami. Dla osób lubiących dynamiczniejszą jazdę proponowana jest wersja z silnikiem o litrażu 2.5 i 192 końmi mechanicznymi. Najlepsze efekty na drodze można osiągnąć wraz z odpowiednimi oponami do Mazdy, które pomogą kierowcy utrzymać maksymalną kontrolę nad pojazdem. .

  Infolinia:

  32 706 10 18