Opony>Opony Deestone

Opony Deestone

opony destone

Opony Destone to czołowy producent z Tajlandii. W ofercie firmy można znaleźć opony i dętki do rowerów, skuterów, opony motocylkowe Deestone, opony do samochodów osobowych i opony ciężarowe deestone oraz do pojazdów przemysłowych. Opony Deestone z siedzibą w Tajlandii, posiada w sumie trzy fabryki: dwie w Oamnoi, Samutprakarn, a jedną w Bang Len. Opony Deestone powstały ponad 28 lat temu przez niewielką grupę tajskich przemysłowców, a obecnie produkuje szeroki wachlarz opon. Ich zakres linii asortymentu obejmuje opony rowerowe, do gokartów, do przyczepy, opony deestone to także opony przemysłowe deestone jak opony do wózków widłowych , opony rolnicze deestone, i opony OTR. Deestone posiada certyfikat ISO 9001, a obecnie posiada prawa marketingowe amerykańskiej Omni Trading dla swojej marki w Stanach Zjednoczonych, jak również w krajach romańskich. Opony Deestone są eksportowana do państw Ameryki Północnej, Europy, Australii i Azji Południowo-Wschodniej (50% produkcji). Polityka środowiskowa firmy dba o również o ekologie wykorzystując wszelkie materiały pozostałe po produkcji opon są stosowany do produkcji innych dóbr, aby zminimalizować odpady. Dlatego Grupa Deestone osiągnęła już znak towarowy zgodnie ze standardem Tajlandzkiego Przemysłu. Opony deestone posiadają również certyfikat ISO 9001:2000 - RWTU w Niemieczech. Jest to kolejne potwierdzenie zaangażowania się w Firmy Deestone do produkcji wyrobów, które spełniają międzynarodowe standardy, aby spełnić wszystkie potrzeby swoich klientów.

Firma Deestone posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach, w fabrykach producenta Deestone produkowane są: opony osobowe, opony dostawcze, opony rolnicze, opony przemysłowe, opony do wózków widłowych, opony motocyklowe, wszystkie opony Deestone objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.

Opis marki Deestone

Historia marki Deestone rozpoczęła się w roku 1977 w Tajlandii. Początkowo firma produkowała głównie opony do samochodów, jednak z czasem rozpoczęła również wytwarzanie opon rowerowych. To jedna z największych firm na świecie, które produkują ogumienie najróżniejszych rodzajów. W samej Tajlandii Deestone ma pięć fabryk i jest największym producentem opon w tym kraju. Eksportuje swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie, znajdując w nich uznanie. Marka testuje ogumienie na co najmniej kilka sposobów przed wypuszczeniem produktu z magazynu.

opony deestone

Wybierz rodzaj opon Deestone

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

Deestone w motosporcie

Firma Deestone od 2017 roku czynnie uczestniczy w imprezach sportowych, jest oficjalnym partnerem Filipińskiego zespołu dostarczając opony i niezbędny sprzęt podczas offroad-owej serii wyścigów Rain Frost Challenge. Dzięku zebranemu doświadczeniu podczas imprez sportowych, marka Deestone może stale udoskonalać swoje produkty by zaoferować swojemu klientowi niezawodne i dopracowane opony radzące sobie najgorszych warunkach.

Opinie o marce Deestone

Opinie o marce Deestone są jednoznacznie pozytywne, nie tylko ze względu na wysoką trwałość proponowanych mieszanek gumowych, wzmacnianych kauczukiem. Dużą zaletą firmy jest spełnianie przez nią międzynarodowych norm oraz uzyskiwanie certyfikatów jakości w Tajlandii, jak również w krajach europejskich. Deestone produkuje swoje opony w zgodzie ze środowiskiem, wykorzystując wyłącznie surowce pochodzące z recyklingu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami ogumienia marki Deestone.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą opon marki Deestone

  Infolinia:

  32 706 10 18