Opony>Opony Cultor

Opony Cultor

opony cultor

Cultor jest marką należącą do czeskiego producenta Mitas, który pod swoją nazwą działa nieprzerwanie od 1947 roku. W roku 1984 powstała fabryka Mitasa w miejscowości Otrokovice, na Morawach. Pięć lat później firma została wykupiona przez Holding Barum. Niedługo potem marka Mitas była już znana i dostępna na całym świecie. Firma ta produkuje opony pod trzema markami. Pierwsza grupa, to opony produkowane pod własną nazwą. Drugą grupą są opony produkowane pod marką Cultor, która powstała w celu uzupełnienia silnej oferty produktowej firmy. W 2004 roku firma przejęła od Continentala sektor opon rolniczych, produkując od tej pory także pod marką Continental. W roku 2008 powstała pierwsza zagraniczna fabryka firmy “Rumaguma”, w Serbii. W 2012 roku zostało otwarte 14 biuro firmy w Holandii. Tego samego roku ruszyła produkcja w Charles City, w stanie Iowa. Firma Mitas w swojej ofercie posiada szeroką gamę opon przemysłowych oraz motocyklowych. Natomiast w rodzinie opon Cultor znaleźć można znaleźć opony z serii Radial-85, Radial-65, Radial-70 i Radial-S. Obecnie MITAS a.s. jest członkiem ČGS HOLDING a.s i posiada trzy fabryki produkcyjne, w Czechach w Serbii oraz w USA. Opony Mitasa są sprzedawane na całym świecie.

Wybierz rodzaj opon Cultor

Kliknij i wybierz interesującą cię kategorię opon z podanego producenta aby przejść do listy opon.

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.