Strona główna>Opony Uniroyal>Uniroyal MS plus 77

Uniroyal MS plus 77

  • Uniroyal
  • MS plus 77
  • opony osobowe
  • zimowe
  • zimówki osobowe

Opony należące do francuskiego koncernu Michelin charakteryzują się doskonałymi właściwościami jezdnymi na mokrej nawierzchni, a także na lodzie i śniegu. Innowacyjna konstrukcja bieżnika oraz użyta do produkcji specjalna mieszanka sprawiają, że prowadzenie staje się bardziej bezpieczne,a droga hamowania została maksymalnie skrócona. Ponadto zwiększona została przyczepność na zaśnieżonych drogach oraz zredukowane zostało ryzyko wystąpienia aquaplaningu.

Największą zaletą MS plus 77 jest skutecznie odprowadzanie wody spod jej powierzchni. Przeprowadzone testy wykazały, że opony Uniroyal przy prędkości 80 km/h są w stanie odprowadzić 25 litrów wody na sekundę. Odpowiedzialny jest za to charakterystyczny dla marki Uniroyal bieżnik w kształcie ostrego V. Pracę wspomagają także szerokie i otwarte kanały w centralnej i barkowej części opony, które skutecznie osuszają oponę. Sztywne bloki zapewniają stabilność prowadzenia zwłaszcza przy nagłych manewrach. Mieszanka gumowa z dodatkiem siliki przyczynia się do lepszego utrzymania się na drodze.

System lameli z licznymi nacięciami w blokach bieżnika gwarantuje optymalne przenoszenie sił powstających podczas nagłego hamowania. Zwiększona powierzchnia styku z podłożem zapewnia lepszą kontrolę prowadzenia na śniegu.

  Infolinia:

  32 706 10 18