Strona główna>Opony Hankook>Hankook Vantra LT

Hankook Vantra LT

  • Hankook
  • Vantra LT
  • opony dostawcze
  • letnie
  • samochody typu minivan i pojazdy dostawcze

Hankook Vantra LT to radialna opona przeznaczona na sezon letni. Opona wyróżnia się dużą wytrzymałością i długim okresem ekslpoatacji. Do budowy opony użyto podwójnych pasów, które zwiększają żywotność dzięki bardzo mocnym opaskom. Produkt wyposażony jest w specjalną osłonkę, która zapobiega uszkodzeniom ścianek bocznych. Rozmieszczone na całym obwodzie opony trzy szerokie rowki oraz rowki poprzeczne 3D odpowiadają za zmniejszenie wystąpienia ryzyka aquaplaningu.

Wzór bieżnika został zbudowany tak, aby poprawić trakcję oraz zmniejszyć drogę hamowania szczególnie na mokrej nawierzchni. Ponadto opona charakteryzuje się mniejszym zużyciem paliwa. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki konstruktorzy ograniczyli ścieranie się bieżnika. Budowa profilu karkasu jest tak zaprojektowana, aby minimalizować straty energii podczas jazdy.

Kanciasty profil oraz rozmieszczenie rowków sprawia, że produkt gwarantuje większą stabilność w okolicach żeber. Efektem jest wysoka stabilność jazdy oraz bardzo dobra przyczepność do nawierzchni przy wyższych prędkościach.

  Infolinia:

  32 706 10 18