Strona główna>Opony Dunlop>Dunlop Winter Sport 4D

Dunlop Winter Sport 4D

opona Dunlop Winter Sport 4D
  • Dunlop
  • Winter Sport 4D
  • opony osobowe
  • zimowe
  • samochody osobowe, samochody sportowe

Dunlop Winter Sport 4D to opona klasy Ultra High Performance przeznaczona głównie dla samochodów o bardzo dużej mocy. Opona posiada kierunkowy bieżnik, który skutecznie odprowadza wodę spod powierzchni, zmniejszając ryzyko wystąpeinie aquaplaningu. Rowki bieżnika są w kształcie litery V. Dzięki dużej gęstości sprawnie chwytają się śniegu, przez co została zwiększona trakcja i przyczepność na zaśnieżonej nawierzchni.

Opony Winter Sport 4D charakteryzują się bardziej spłaszczonym profilem bieżnika i większym obszarem styku z podłożem. Opona dzięki temu wyróżnia się stabilnością i precyzyjnym prowadzeniem. Wielokątowa struktura bieżnika zapewnia równomierne rozkładanie się ciśnienia na całkowitej powierzchni styku opony z nawierzchnią. Skutkiem tego jest lepsza przyczepność przy pokonywaniu zakrętów.

Specjalny system lameli 4D, który dzieli bieżnik na dużą ilość klocków również pozytywnie wpływa na zachowanie się opony na zakrętach. Zastosowane w mieszance polimery zwiększają odporność opony na niskie temperatury, dlatego nawet w mroźnych warunkach opona zachowuje pełną elastyczność.

  Infolinia:

  32 706 10 18