Strona główna>Opony Dunlop>Dunlop StreetSmart

Dunlop StreetSmart

  • Dunlop
  • StreetSmart
  • opony motocyklowe
  • letnie
  • motocykle turystyczne

Opona Dunlop StreetSmart jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie klasycznymi motocyklami turystycznymi w Europie. Jak wynika z raportów sprzedaży, co drugi sprzedany motocykl to pojazd klasyczny. W porównaniu do poprzedniego modelu, inżynierom udało się stworzyć całkiem nową mieszankę zawierającą silikon. Dzięki temu ogumienie charakteryzuje się lepszą przyczepnością podczas niskich temperatur oraz na mokrej nawierzchni.

Opona posiada także nowy profil oraz nową konstrukcję. Ponadto udało się zmniejszyć masę całkowitą opony o 25 procent, co przyczyniło się do poprawy dokładności prowadzenia i komfortu jazdy. Rowki bieżnika są większe przez co Dunlop StreetSmart zapewnia jeszcze większą przyczepność na mokrej drodze. Pogłębiony bieżnik ze skośną rzeźbą zwiększa odporność na ścieranie, co wydłuża żywotność opony.

Rowki znajdujące się w centralnej części bieżnika poprawiają stabilność i przyczepność na śliskiej nawierzchni. Zastosowane, nowoczesne narzędzia do modelowania pozwoliły opracować oponę, która posiada zbliżone kształty w czasie napompowania i przed napompowaniem. Efektem jest zmniejszony nacisk na karkas.

  Infolinia:

  32 706 10 18