Strona główna>Opony Dunlop>Dunlop Sport BluResponse

Dunlop Sport BluResponse

  • Dunlop
  • Sport BluResponse
  • opony osobowe
  • letnie
  • samochody osobowe, samochody sportowe

Ogumienie Dunlop Sport BluResponse to produkt klasy Ultra Performance, czyli przeznaczony dla samochodów o większej mocy. W związku z tym opona oferuje lepsze parametry z zakresu przyczepności na mokrej nawierzchni, osiąganych przebiegów oraz zużycia paliwa. Mieszanka bieżnika, tak jak w przypadku opon dla samochodów sportowych składa się z dużej ilości polimerów. Zapewnia to, że opona nie traci przyczepności na mokrej drodze oraz parametrów hamowanie przy zmianie rodzaju nawierzchni.

Dunlop Sport BluResponse jest jedną z najlepiej ocenionych opon na rynku pod względem zużycia paliwa oraz przyczepności na śliskiej nawierzchni. Ogumienie otrzymało tutaj kolejno klasy B i A. Szerokie rowki zlokalizowane w centralnej części odpowiadają za odprowadzanie wody. Jest to ważne szczególnie przy osiąganiu wyższych prędkości, ponieważ dzięki temu zredukowano ryzyko wystąpienia aquaplaningu.

Opona Dunlop Sport BluResponse odznacza się także krótszą drogą hamowania. W przeprowadzonych testach jest to wynik o 3 metry lepszy niż średnie wyniki konkurencyjnych opon. Jeśli chodzi o kierowalność, tutaj także produkt Dunlop wychyla się ponad przeciętność i oferuje o 3 procent lepsze rezultaty od średnich wyników innych producentów. W porównaniu do opony poprzedniej generacji, nowy model oferuje o 30 procent mniejsze opory toczenia oraz mniejszy poziom emisji hałasu.

  Infolinia:

  32 706 10 18