Strona główna>Opony Dunlop>Dunlop Grandtrek SJ6

Dunlop Grandtrek SJ6

  • Dunlop
  • Grandtrek SJ6
  • opony terenowe
  • zimowe
  • samochody z napędem 4x4, pojazdy klasy SUV

Ogumienie Dunlop Grandtrek SJ6 przeznaczona jest dla samochodów z napędem na cztery koła. Gwarantuje zwiększenie parametrów bezpieczeństwa szczególnie na śliskiej nawierzchni. Do produkcji opon użyto specjalnych, najwyższej jakości materiałów oraz wykorzystano innowacyjne technologie. Efektem są doskonałe wyniki w najtrudniejszych warunkach. Opony Dunlop Grandtrek SJ6 bardzo dobrze radzą sobie na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni.

Konstrukcja bieżnika zapewnia efektywne pozbywanie się wody i błota dzięki czemu zmniejszono ryzyko pojawienia się aquaplaningu i slushplaningu. Do produkcji mieszanki użyto większej ilości krzemionki. W rezultacie opona zapewnia doskonałe właściwości trakcyjne oraz skróconą drogę hamowania głównie na zaśnieżonych nawierzchniach. Ponadto opona nie traci dobrych właściwości jezdnych nawet przy niższych temperaturach.

Dunlop Grandtrek SJ6 wyposażony jest w mikroskopijne kolce przeciwpoślizgowe, które poprawiają przyczepność na śniegu. Bieżnik opony został zaprojektowany pod kątem redukcji poziomu hałasu oraz równomiernego ścierania opony.

  Infolinia:

  32 706 10 18