Strona główna>Opony Bridgestone>Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

opona Bridgestone Potenza Adrenalin RE002
  • Bridgestone
  • Potenza Adrenalin RE002
  • opony osobowe
  • letnie
  • samochody osobowe

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 to opona klasy Premium. Jest to co prawda tańsza alternatywa dla flagowych Potenza S001, jednak jak gwarantuje producent, zapewnia bardzo dobre wyniki szczególnie na suchych nawierzchniach. Doskonała kontrola i stabilność prowadzenia możliwa jest dzięki specjalnie zaprojektowanemu bieżnikowi.

Przy konstrukcji bieżnika użyto dużych sztywnych klocków zewnętrznych z trójwymiarowym połączeniem między barkiem, a sąsiednim żebrem. Wpływa to znacząco na zwiększenie zwrotności oraz doskonałe prowadzenie w zakrętach. Poszerzony bieżnik centralny o dużej powierzchni centralnej zapewnia stabilność jazdy przy większych prędkościach.

Dobre osiągi na mokrej nawierzchni możliwe są, dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanemu gumowemu deflektorowi na dnie rowka, który zapewnia lepszą odporność na aquaplaning. Efektywność ta jest jeszcze bardziej zwiększona poprzez wprowadzenie pulsującego rowka. Opony produkowane są w rozmiarach od 15 do 18 cali i profilu od 60 do 40.

  Infolinia:

  32 706 10 18