Bridgestone M788

  • Bridgestone
  • M788
  • opony ciężarowe
  • zimowe
  • oś prowadząca w warunkach zimowych

Jak zapewnia producent, model M788 gwarantuje doskonałą przyczepność oraz wyniki osiągane podczas niskiej temperatury. Specjalny wzór bieżnika zapewnia wysokie właściwości trakcyjne. Bieżnik wykonany jest z mieszanki gumowej, która gwarantuje trwałość oraz dłuższy czas użytkowania. Gruba konstrukcja bieżnika sprawia, że opona nadaje się do pogłębiania i bieżnikowania.

W celu zredukowania skutków otarć i zdzierania opona wyposażona jest w ochraniacz ścianki bocznej. Zaokrąglone klocki bieżnika zaprojektowane przy pomocy technologii Convex, mają zminimalizować ryzyko wystąpienia ząbkowania. Zapewnia to zwiększenie okresu eksploatacji, zredukowanie poziomu emisji hałasu oraz sprawia, że bieżnik zużywa się równomiernie.

Użyta do produkcji dwuwarstwowa mieszanka dual layer odznacza się dobrą przyczepnością. Opona posiada mostki, które łączą dwa klocki bieżnika, co także przyczynia się do lepszego utrzymania się na jezdni, szczególnie w czasie hamowania na mokrej nawierzchni. Zwarte i sztywne żebra gwarantują lepszą kontrolę. Technologia Dual Sipe służy poprawie właściwości głównie na śniegu oraz pomaga zredukować efekt gromadzenia kamieni.

  Infolinia:

  32 706 10 18