Strona główna>Opony BF Goodrich>BF Goodrich All-Terrain+

BF Goodrich All-Terrain+

  • BF Goodrich
  • All-Terrain+
  • opony terenowe
  • całoroczne
  • samochody terenowe

Opona BF Goodrich All-Terrain+ to produkt przeznaczony głównie do użytku sportowego na wszystkich rodzajach nawierzchni. Ogumienie swoje doskonałe osiągi potwierdza co roku podczas Rajdu Paryż-Dakar, gdzie od lat jest niepokonana. Opony świetnie spisują się zarówno na skalistych terenach w Maroko jak i na piaskach Sahary czy błotnistych trasach w Senegalu.

Opony w tego typu rajdach muszą cechować się bardzo dużą uniwersalnością, gdyż kierowcy mogą korzystać tylko z jednego rodzaju opon. W zależności od danego odcinku, możliwa jest tylko zmiana ciśnienia opony. Niższe ciśnienie, maksymalnie do 1,4 bara jest stosowane podczas poruszania się po piasku, dzięki czemu zwiększony jest obszar styku powierzchni opony z podłożem.

BF Goodrich All-Terrain+ w porównaniu do konkurencji wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością, szczególnie na skałach, piasku i błocie. Ponadto opona doskonale radzi sobie w każdych warunkach pogodowych, nie zależnie od tego czy jest to upał czy pada deszcz. Bardzo ważną cechą tych opon jest także wytrzymałość. Ogumienie wytrzymuje obciążenie nawet do 3,5 tony na jednym kole.

  Infolinia:

  32 706 10 18