Strona główna>Artykuly>Testuj opony Sailun przez 30 dni

Testuj opony Sailun przez 30 dni

Testuj opony Sailun przez 30 dni

Gwarancja satysfakcji Sailun - wypróbuj opony marki Sailun przez 30 dni - w przypadku braku satysfakcji możliwy zwrot.

Chcemy, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z zakupionych opon marki SAILUN. Jeśli wybrane opony nie spełniają wszystkich Twoich oczekiwań lub zmienisz zdanie, możesz zwrócić produkt, a otrzymasz od nas pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia.

Produkty Sailun posiadają liczne certyfikaty jakości w ponad 20 krajach, w tym TÜV SÜD i ECE w Europie CCC w Chinach, DOT w USA, INMETRO w Brazylii i GCC na Bliskim Wschodzie. Sailun otrzymał również certyfikat IATF16949 (za spełnienie wymogów systemu zarządzania jakością), ISO14001 (za spełnienie wymogów systemu zarządzania środowiskowego) oraz OHSAS18001 czyli normy systemu BHP. Ponadto, marka SAILUN od lat cieszy się renomą wśród kierowców samochodów ciężarowych na całym świecie. Chcąc zyskać uznanie w sektorze samochodów osobowych, dostawczych oraz 4x4 SAILUN przygotował ofertę dla kierowców tych pojazdów, która zakłada gwarancję satysfakcji.

Sailun posiada 460 patentów i jest zaangażowany w ustanowienie ponad 130 międzynarodowych standardów przemysłowych.

Ponadto, na poparcie zapewnień o najwyższym poziomie jakości, trwałości i niezawodności swoich opon, marka Sailun gwarantuje aż 10-letnią (!) gwarancję na wszystkie opony do samochodów osobowych.

Promocja trwa do 30.06.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły na temat promocji znajdują się w regulaminie promocji w linku poniżej.

Przeczytaj regulamin promocji 30 dni satysfakcji.

  Infolinia:

  32 706 10 18