Opony>Artykuły>Sailun opony z 10 letnią gwarancją
Sailun opony z 10 letnią gwarancją

Sailun opony z 10 letnią gwarancją

Potwierdzeniem wysokiej jakości opon produkowanych przez Sailun Tyre są nie tylko liczne certyfikaty, wydane m.in. przez renomowany TÜV SÜD, czy rosnące wyniki sprzedaży, ale także 10-letnia gwarancja na wszystkie opony do samochodów osobowych, dostawczych oraz 4x4.

Wybierając opony marki SAILUN użytkownik otrzymuje najlepsze warunki na rynku z zakresu gwarancji produktu - ogumienie objęte jest bowiem 10-letnim okresem gwarancji. Dzięki temu, klienci nie tylko mogą być pewni, że dokonali opłacalnego zakupu, ale jest to również potwierdzenie najwyższego poziomu jakości i trwałości dostarczanego przez produkty marki SAILUN.

Produkty Sailun posiadają liczne certyfikaty jakości w ponad 20 krajach, w tym TÜV SÜD i ECE w Europie CCC w Chinach, DOT w USA, INMETRO w Brazylii i GCC na Bliskim Wschodzie. Sailun otrzymał również certyfikat IATF16949 (za spełnienie wymogów systemu zarządzania jakością), ISO14001 (za spełnienie wymogów systemu zarządzania środowiskowego) oraz OHSAS18001 czyli normy systemu BHP. Ponadto, marka SAILUN od lat cieszy się renomą wśród kierowców samochodów ciężarowych na całym świecie.

Ponieważ opony SAILUN produkowane są w najnowocześniejszych i zaawansowanych technologicznie fabrykach, a firma posiada własne zaplecze testowe do nieustannego kontrolowania i optymalizowania jakości swoich opon, inżynierowie są przekonani o ich wysokiej jakości i niezawodności. Aż 20% działań marki ukierunkowanych jest na badania i testy, które wykonywane są we współpracy z cenionymi ośrodkami naukowymi w Chinach, Wietnamie, Europie i USA. Właśnie dlatego oferują swoim klientom wiodące w branży standardy gwarancji.

Gwarancją objęte są produkty posiadające wady fabryczne towaru, w szczególności wady wykonawstwa, wady materiałowe lub wady konstrukcyjne, o ile ujawnią się one w czasie trwania gwarancji. Gwarancją 10 letnią objęte są opony osobowe, opony typu SuV/tertenowe, dostawcze . Opony ciężarowe Sailun mają gwarancję 2 letnią.

Szczegóły znajdują się w regulaminie gwarancji.

Pobierz gwarancje 10 lat Sailun

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.