Opony>Artykuły>Opony rolnicze>Farmking - nowa wizja opon rolniczych
Farmking - nowa wizja opon rolniczych

Farmking - nowa wizja opon rolniczych

W Internecie pojawiły się nowe indyjskie opony rolnicze Farmking których jesteśmy dystrybutorem. Farmking to marka opon uznana na całym rynku europejskim produkowana w Indiach. Opony zyskały liczne uznanie na rynkach europejskich. Ogumienie rolnicze Farmking to brand opon rolniczych prezentujący przede wszystkim nowoczesne rolnictwo. Szeroka paleta rozmiarów i bieżników zadowoli najbardziej wymagającego rolnika. Firma Farmking posiada swój zakład produkcyjny i oddział badawczy w północnych Indiach w stanie Punjab. Firma jest młodą energiczną korporacją która powstała w 1993 r i bardzo szybko dokonała ekspansji nowych rynków zbytu. Farmking to marka obecna już na rynkach międzynarodowych od przeszło 16 lat. Opony te obecnie mocno konkurują z europejskimi markami. Tajemnicą niezwykłości marki jest specjalny dodatek do mieszanki gumowej który jest największa tajemnicą firmy powodujacy jej długoletniość i maksymalną żywotność.
Nie sposób porównywać inne marki indyjskie które w większości są do siebie podobne, jednakże marka Farmking dzięki specjalnej mieszance gumowej jest produktem godnym polecenia. Opony Farmking zostały wyprodukowane w firmie która ma ma wdrożone ISO 9001-2008 świadczące o jakości produkcji i dobrej polityce zarządzania.

Prezentacja Opon rolniczych Farmking

Polskie rolnictwo jest to jednym z ważniejszych działów gospodarki, której zasadniczym celem jest dostarczenie końcowemu odbiorcy płodów rolnych z przeznaczeniem na konsumpcję . Oczywiście rolnictwo jest najbardziej opłacalne jeżeli koszty uzyskania produktu są najmniejsze .Marka Farmking prezentuje tanie i wytrzymałe opony rolnicze napędowe, opony rolnicze prowadzące , opony typu implement, oraz opony leśne Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich europejskich norm dotyczących produkcji ogumienia. Farmking tworzy opony rolnicze które zachowują idealną równowagę pomiędzy cena osiągami a wydajnością opon. Zaawansowana konstrukcja bieżnika opon wpływa stanowczo na jakość i wytrzymałość opon.


Zainteresowały cię opony Farmking wejdź i sprawdź nasza ofertę. Zapraszamy


opony farmking opony farmking

  Infolinia:

  32 706 10 18


Ustawienia

W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje dotyczące plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Analityka

Pliki cookie umożliwiają gromadzenie anonimowych informacji dotyczących aktywności użytkowników na stronie, co przekłada się na możliwość ciągłego doskonalenia naszego serwisu i sprawienia, że korzystanie z niego staje się bardziej intuicyjne.

Marketing

Analizujemy Twoje przeglądane treści i zakupy na naszej stronie, aby lepiej dostosować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań. Dzięki temu prezentujemy Ci reklamy, które są bardziej przydatne i interesujące z Twojej perspektywy.