Darmowa dostawa

Pirelli

Pirelli 235/50 R20 SCORPION ALL SEASON SF3 104Y XL ELT PNCS RG

Opona Pirelli 235/50 R20 SCORPION ALL SEASON SF3 104Y XL ELT PNCS RG
763zł/szt.

brutto z VAT

Darmowa dostawa

Wysyłka w 12 h

%

Możesz kupić na raty 0%
Ilość: dostępne
Kalkulator ratalny
BNP Paribas

Producent:

Sezon:

Rozmiar:

Indeks ładowności:

Indeks prędkości:

Etykieta EU:

XL (Extra Load):

Kraj pochodzenia:

Rok produkcji:

Opony Całoroczne
104 - 900 kg
Y do 300 km/h
A
B
72 dB
Nie
Włochy
Nie starsze niż 17 miesięcy
Transport gratis
Szybka wysyłka
14 dni na zwrot
Kup opony na raty

Producent:
Bieżnik opony:
SCORPION ALL SEASON SF3
Sezon:
Opony Całoroczne
Rozmiar:
Etykieta EU:
A
B
72 dB
XL (Extra Load):
Nie
Konstrukcja:
Opony radialne
Kraj pochodzenia:
Włochy
Szerokość:
235
Profil:
50
Średnica felgi:
20 cali
Indeks ładowności:
104 - 900 kg
Indeks prędkości:
Y do 300 km/h
Rok produkcji:
Nie starsze niż 17 miesięcy
Stan:
Nowa
Run Flat:
Nie
Rant ochronny:
Tak

Informacja o produkcie

Opona Pirelli 235/50R20 SCORPION ALL do samochodów osobowych w rozmiarze 235/50 R20. Pirelli 235/50R20 SCORPION ALL SEASON SF3 104Y XL ELT PNCS RG należy do grupy opon całorocznych lub inaczej nazywanych wielosezonowych. Posiada ona najwyższą klasę przyczepności A na mokrej nawierzchni.

Prezentowane ogumienie o szerokości 235 mm, profilu wynoszącym 50% szerokości i średnicy felgi 20 cali przeznaczone do pojazdów osobowych do całorocznego zastosowania, pozwala na jazdę z prędkością do 300 km/h, przy maksymalnym obciążeniu, które wynosi 900 kilogramów na oponę (indeks ładowności - 104).

Opona Pirelli 235/50R20 SCORPION ALL SEASON SF3 104Y XL ELT PNCS RG zaliczna jest to opon klasy premium.

Prezentowana opona Pirelli o wymiarach 235/50 R20 jest paliwooszczędna ze względu na klasę efektywności paliwowej B. Artykuł firmy Pirelli, który Państwo oglądają emituje hałas na poziomie 72 dB, co plasuje go w średniej europejskiej normie dopuszczalnego hałasu dla opon osobowych .

Towar jest pełnowartościowy z produkcji bieżącej (Zgodnie z Polską Normą PN-C-94300-7:1997 „Ogumienie. Pakowanie, przechowywanie i transport”, za opony pełnowartościowe uważa się opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji. Nasz sklep dokłada wszelkich starań aby sprzedawane produkty były nie starsze niż 18 miesięcy.) objęty pełną gwarancją producenta Pirelli.