


Produkt jest tymczasowo niedostępny
Producent:
Sezon:
Rozmiar:
Indeks ładowności:
Indeks prędkości:
XL (Extra Load):
Kraj pochodzenia:
Rok produkcji:
Opony Falken HS-439 to opony klasy średniej o asymetrycznym wzorze bieżnika. Opony zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zimy. Asymetryczna budowa bieżnika składająca się z dwóch części które odpowiadają za odprowadzanie wody i błota pośniegowego - część wewnętrzna oraz stabilność podczas pokonywania zakrętów jak i przyczepność na suchej nawierzchni - część zewnętrzna. Dodatkowo sprawia że samochód którym jedziemy nie wpada w poślizg przy ruszaniu i hamowaniu. Opony Falken HS-439 zapewniają również cichą i komfortową pracę podczas jazdy.
Opona Falken 235/45R17 HS-439 97V do samochodów osobowych w rozmiarze 235/45 R17. Falken 235/45R17 HS-439 97V XL jest oponą zimową.
Prezentowane ogumienie o szerokości 235 mm, profilu wynoszącym 45% szerokości i średnicy felgi 17 cali przeznaczone do pojazdów osobowych na sezon zimowy, pozwala na jazdę z prędkością do 240 km/h, przy maksymalnym obciążeniu, które wynosi 730 kilogramów na oponę (indeks ładowności - 97). Opona Falken została dodatkowo wzmocniona i posiada parametr XL (extra load).
Opona Falken 235/45R17 HS-439 97V XL jest marką ogumienia w klasie średniej.
Towar jest pełnowartościowy z produkcji bieżącej (Zgodnie z Polską Normą PN-C-94300-7:1997 „Ogumienie. Pakowanie, przechowywanie i transport”, za opony pełnowartościowe uważa się opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji. Nasz sklep dokłada wszelkich starań aby sprzedawane produkty były nie starsze niż 18 miesięcy.) objęty pełną gwarancją producenta Falken.